• Wpisów:404
  • Średnio co: 5 dni
  • Ostatni wpis:2 lata temu, 23:10
  • Licznik odwiedzin:27 323 / 2114 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
I wiesz co ?
Tak chce umrzeć. Może dlatego że jestem głupia , może dlatego że zdaniem innych za młoda nie mająca pojęcia o życiu , może dlatego że mam depresje , może dlatego że nie daje rady , może dlatego że boje się żyć …
Ale wiesz … zdaję sobie sprawę z jednej satysfakcjonującej rzeczy T A M nikt ani nic cie kurwa nie ZRANI , OŚMIESZY ,NIE BĘDZIE KOMPLEKSÓW i będziesz tym kim chcesz.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
W jak poważnym stanie byłam chcąc odebrać sobie życie? Wyobrażałam to sobie tysiące razy. Byłam kreatywna. Miałam pomysły na to jak się zabić, a nie wiedziałam jak mam żyć.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 
Najgorsze jest to, że nie panujesz nad tym, jak się od kogoś uzależniasz.
 

 
  • awatar PszczolkaMaja: Niestety. :( @`Infinity: Współczuję. :(
  • awatar `Infinity: Coś w tym jest Ja poznałam fajnego chłopaka w Internetach Zniknął kurna bez pożegnania Wiecie jak to boli?
  • awatar BRAK ŻYCIA: Pieprzona odleglosc . . .
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (5) ›
 

 
Kiedyś dziwiłam się i oburzałam, dlaczego ludzie palą, piją alkohol, ćpają, tną się, popełniają samobójstwa. Myślałam wtedy, jak można być tak głupim, przecież życie jest takie piękne. Teraz dorosłam i już znam odpowiedź na to pytanie...
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (7) ›
 

 
Coraz bardziej nienawidzę tego jak wyglądam.
 

 
Mówiłaś mi, że mam się zmienić
Lecz jak to zrobić gdy od lat sami jesteśmy w sobie uwięzieni
Komu mam wierzyć, co nazwać zaufaniem?
Czym jest honor, szacunek, duma, prawda ponad prawem...
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›
 

 
Widzisz ten sztuczny uśmiech na jej twarzy i myślisz, że u niej wszystko jest ok...
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (6) ›
 

 
Niczego nie lubię. Może to ze strachu. Właśnie tak, boję się. Pragnę siedzieć sama w pokoju przy opuszczonych roletach. Delektuję się tym. Jestem świrem. Jestem kompletną wariatką.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›
 

 
,,Z natury jestem słodki, tak to mnie wychowała mama, lecz ten pierdolony świat przerobił anioła na chama.''-Zeus
 

 
,,Trzymał ją w czułym uścisku i pozwalał jej się wypłakać. Czuł jak drżą jej kruche ramiona wstrząsane szlochem. Pochylony nad nią chłonął zapach miękkich ciemnoblond włosów. Gdyby mógł, wraz z tym zapachem wchłonąłby wszystkie jej troski. Teraz ta jej kruchość obudziła w nim zupełnie nowe odczucia. Był wobec niej zaborczy, a jednocześnie opiekuńczy. Zabiłby każdego, kto by ją zechciał skrzywdzić.''
 

 
”Wszystko mnie wku*wia, wiesz jak to jest ziomek, życie ma cię za durnia.”
 

 
Muszę nauczyć się patrzeć na świat z realistycznego punktu widzenia. Nie wyobrażać sobie zbyt wiele. Nie robić zbędnych nadziei.
 

 
Dzieciaki chodzą po szkolnych korytarzach z sercami pełnymi bólu. Świat tak bardzo kipi nienawiścią, że niektóre wolą umrzeć, niż być sobą...
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (8) ›
 

 
Samotność jest zniewalająca, zabija miłość, niszczy osobowość.
 

 

"Gdy przechodzę przez ciemną dolinę śmierci przyglądam się swojemu życiu i zdaję sobie sprawę, że już nic nie zostało. Bo strzelałem i śmiałem się tak długo, że nawet moja mama myśli, że odszedłem od zmysłów. Ale ja nigdy nie skreśliłem żadnego człowieka, który na to nie zasługiwał. I ja mam być traktowany jak śmieć? Wiesz, że to nie do pomyślenia. Powiedz mi, dlaczego jesteśmy tak ślepi, że nie widzimy, że ci, których ranimy, to ja i ty. Spędzaliśmy większość życia, żyjąc w gangsterskim raju.
Każdy biegnie, ale połowa z nich nie widzi, co się dzieję w kuchni, nie wiedzą co gotują. Mówią, że muszę się uczyć, ale tutaj nie ma nikogo, kto mógłby mi pomóc. Jeśli nie mogą tego zrozumieć, to jak mogą do mnie dotrzeć? Przypuszczam, że nie mogą, przypuszczam, że nie będą mogli .Przypuszczam, że udają.
To dlatego wiem, że moje życie jest nieszczęśliwe, głupcze."
 

 
Życie jest podłe, pamiętaj dziecko.
Nie trzeba umrzeć, żeby przeżyć piekło.
 

 
Nienawidzę ludzi, którzy nie potrafią przyznać się do błędu, uważają że wszystko robią ok, a za słowa krytyki zabiliby Cię przy najbliższej okazji…
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 
Jeśli Ci na kimś zależało, a ten ktoś odejdzie, to zapamiętasz go już na zawsze.
  • awatar początek końca ✂: dokładnie....
  • awatar Kruchość: Na pewno każdy z Was spisał kiedykolwiek cytat, który niezwykle przypadł mu do gustu - słowa potrafią wyrazić nasze emocje, mysli i uczucia niekiedy nawet lepiej, od gestów. Stąd właśnie ta strona, na której znajdziecie coś niesamowitego, co okryte jest szczególnym wyznacznikiem człowieka. https://www.facebook.com/pages/Dwa-szepty-w-ciemno%C5%9Bci-symbolem-nico%C5%9Bci/753594831325963
  • awatar мózgσωσ ωαℓиιęтα.>33: Świetne ♥ + Zapraszam do mnie.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›
 

 
Proszę Cię, po prostu pozwól mi iść już spać. Nie mam siły nawet odwrócić głowy na poduszce, a Ty mnie pytasz co dalej. A co ma być dalej? Idę nie żyć, nie istnieć, nie słyszeć tych wszystkich myśli odbijających się z hukiem od ścian czaszki. Wyobrażenia mieszają mi się z realnym życiem i chyba jedyne co mogę teraz zrobić to wmawiać sobie, że schować się pod kołdrą to tak jakby przestać istnieć.
  • awatar patuuxd: ucieczka od problemów nic nie da, jedyne co można zrobić to zmienić diametralnie swoje życie, zacząć od małych zmian i skończyć na wymazaniu z pamięci wszystkiego co Cię wyniszcza ;)
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
Mamy po kilkanaście lat, cholera to jest dopiero początek naszego życia, powinniśmy wstawać każdego ranka z uśmiechem na ustach, bo każdy ranek to nowy początek. Nawet widząc deszcz i mgłę za oknem. A my zakrywamy kołdrą głowę i najchętniej nie wychodzilibyśmy z łóżka.